Pięć seriali, które warto obejrzeć, jeżeli polubiliście The Last of Us

The Last of Us zostało ciepło przyjęte przez większość graczy, ale zanim w ręce fanów trafi cały sezon, minie jeszcze sporo czasu. Oto kilka propozycji, które umilą Wam oczekiwanie na kolejny odcinek serialu HBO.

The Walking Dead

Jest to bez wątpienia najbardziej oczywista propozycja. Walking Dead cieszyło się niegdyś ogromną popularnością, a biorąc pod uwagę temat zombie i apokalipsy, szybko przychodzi na myśl, kiedy szuka się rozrywki podobnej do The Last of Us.

Walking Dead składa się z aż 11 sezonów, a niedawno serial oficjalnie dobiegł końca. Pod względem wizualnym może wypadać nieco blado w porównaniu do The Last of Us, ponieważ pierwsze odcinki debiutowały 12 lat temu, ale fani zombie, którzy mają sporo wolnego czasu, powinni znaleźć tu coś dla siebie.

Reklama

Bastion

Bastion to w oczach wielu fanów Stephena Kinga jedna z najlepszych książek tego autora. Cieszy się ona na tyle dużą popularnością, że historia o świecie ogarniętym plagą doczekała się aż dwóch adaptacji. Pierwsza z nich to film z 1994 roku, a druga to serial sprzed dwóch lat.

Obie produkcje mogą klimatem przekonać fanów The Last of Us, więc najlepiej zapoznać się z dwoma zwiastunami i zdecydować, na co chcecie poświęcić swój czas.

Stacja Jedenasta

Kolejna adaptacja na tej liście to bez wątpienia najlepiej oceniany serial na tej liście. Tym razem nie mamy do czynienia z żadnymi zombie. Zamiast tego epidemia grypy zmiata z powierzchni ziemi większość populacji. Historia Stacji Jedenastej rozpoczyna się 20 lat po tym wydarzeniu i zabiera nas w podróż po nowym świecie w towarzystwie grupy ocalałych.

Y Ostatni Mężczyzna

Historia Y Ostatni Mężczyzna hasło "apokalipsa" traktuje całkowicie poważnie i przy życiu zostawia wyłącznie jednego mężczyznę. Światem rządzą kobiety, a kiedy okazuje się, że z całej płci przeciwnej przeżył tylko Yorick, zainteresowanie głównym bohaterem rośnie.

Serial został dosyć dobrze przyjęty wśród fanów i krytyków, ale niestety zdecydowano się go anulować. Prawdopodobnie nie zobaczymy więc dalszych przygód Yoricka.

The Last Man on Earth

Podobnie jak kilka poprzednich produkcji, stacja FOX przenosi nas do świata apokalipsy, jednak traktuje ten temat bardziej humorystycznie. Phil, główny bohater serialu, przez lata był przekonany, że został sam na ziemi. Kiedy wreszcie decyduje się popełnić samobójstwo, spotyka inną ocalałą, a z czasem dołącza do niej coraz więcej osób.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amazon | HBO Max
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy