Reklama

Pełna wersja sieciowego Conan Exiles zadebiutowała na rynku

​Dzisiaj - zgodnie z wcześniejszymi obietnicami - światło dzienne ujrzała pełna wersja nastawionego na sieciową zabawę Conan Exiles. W związku z tym opublikowano nowy trailer gry.

Produkcja zadebiutowała na trzech platformach sprzętowych - PC, Xbox One i PlayStation 4. Na komputerach osobistych oraz konsoli Microsoftu dotychczas dostępna była rozwijana regularnie wczesna edycja tytułu, ale dla posiadaczy urządzenia Sony to pierwsza okazja do zapoznania się z projektem.

Akcję produkcji osadzono w uniwersum wykreowanym przez Roberta E. Howarda. Gracze wcielają się w wykreowaną przez siebie postać, zaś celem jest przetrwanie w niebezpiecznym świecie. Zagrożeniem są nie tylko wrogowie sterowani przez sztuczną inteligencję, ale i inni uczestnicy zabawy.

Reklama

Twórcy gry ze studia Funcom przygotowali możliwość wybudowania własnej fortecy, która służy prowadzonemu bohaterowi za schronienie. Należy jednak uważać, ponieważ bazę mogą zaatakować pozostali użytkownicy, choć oczywiście my też możemy przypuścić szturm na siedzibę rywali.

Warto zaznaczyć, że w obronie własnych włości przed najeźdźcami graczy wesprą sojusznicy z danego klanu. W przypadku niedoboru towarzyszy, zainteresowani skorzystają z pomocy niewolników chwytanych podczas rozgrywki.

Wspomniany zwiastun opublikowany z okazji premiery pełnej wersji Conan Exiles można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy