Pełna kolekcja The Walking Dead wkrótce na konsolach

Już na przyszły rok studio Telltale Games zapowiedziało czwarty i ostatni sezon swojej serii The Walking Dead. Dla tych, którzy już nie mogą doczekać się tego tytułu, przygotowane zostało zbiorcze wydanie wcześniejszych części.

Pełna kolekcja, która dla posiadaczy Xbox One i Playstation 4 ma być dostępna już od 5 grudnia, ma zawierać wszystkie ukazane do tej pory epizody. W ręce graczy trafią więc odświeżone wersje pierwszego i drugiego sezonu, a także sezon trzeci. Ponadto w skład kolekcji wejdą mincykle o podtytułach "400 days" i "Michonne".

Ponadto Telltale Games zapowiedziało powrót Gary’ego Whitty, który był częścią ekipy tworzącej pierwszy sezon produkcji. Choć wcześniej część oryginalnego zespołu opuściła studio, to przynajmniej jeden z jego byłych członków wraca, tym razem jako konsultant fabularny przy tworzeniu ostatniego sezonu.

Reklama

Pierwsza odsłona produkcji Telltale Games pojawiła się w kwietniu 2012 roku. Była to gra z gatunku point’n’click, a akcja rozgrywała się w uniwersum znanym z komiksu i serialu The Walking Dead. Gracz wcielał się w rolę Lee Everetta, jednego z ocalałych, który stara się przeżyć i uratować napotkaną dziewczynkę, Clementine.

Po jego śmierci to ona staje się główną protagonistką w sezonie drugim i ona też ma być bohaterką ostatniej gry z serii. Dzieło Telltale zebrało bardzo pozytywne opinie graczy i pełna kolekcja może stać się okazją na zapoznanie się z produkcją przez tych, którzy jeszcze nie mieli z nią styczności.

JFK

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama