Reklama

Pecetowa Castlevania: Lords of Shadow 2 najładniejszą wersją

W przeciwieństwie do pierwszej części Castlevanii: Lords of Shadow, druga odsłona ukaże się na PC równo z wydaniami konsolowymi.

W jednym z wywiadów szef hiszpańskiego studia MercurySteam odpowiedzialnego za grę wyjawił, że edycja komputerowa jest najlepiej wyglądającą. Twierdzi nawet, że produkcja prezentuje next-genowy poziom.

Takie słowa padły w wywiadzie, jakiego David Cox, szef MercurySteam, udzielił serwisowi GameSpot. Zdradził, że edycja pecetowa Castlevanii: Lords of Shadow 2 będzie najlepiej wyglądającą wersją.

"Wydanie PC wygląda prawie jak wersja next-genowa. Ograniczenia X360 i PS3... możemy pójść dalej. Silnik gry zaprojektowaliśmy z myślą o next-genach. Wiedzieliśmy, że będzie to ostatnia nasza produkcja, którą zrobimy na konsolach obecnej generacji, tak więc wersja PC jest na wiele sposobów polem doświadczalnym dla nas" - mówi Cox.

Reklama

Skoro silnik został stworzony z myślą o XBO i PS4, a wersja PC prezentować będzie poziom zbliżony do next-genów, czy są szanse na to, że Lords of Shadow 2 trafi - np. dzięki zewnętrznemu studiu zatrudnionemu przez Konami - ostatecznie na nowe konsole Microsoftu i Sony? Cox stwierdził, że taki scenariusz nie jest wykluczony, ale w tej chwili edycje na Xboksa One oraz PlayStation 4 nie są brane pod uwagę.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Castlevania: Lords of Shadow 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy