Reklama

PC Building Simulator: Zbuduj swój wymarzony komputer

Różnego rodzaju symulatory cieszą się niezmiennie dużą popularnością, więc ich twórcy, żeby wyróżnić się na tle konkurencji, prześcigają się w co raz to nowych, czasem absurdalnych pomysłach.

Na serwisie YouTube pojawił się trailer nowej, specyficznej produkcji z gatunku symulatorów. Mowa o PC Building Simulator i gra, jak sama nazwa wskazuje, polega na budowaniu komputerów osobistych. Pomysł wydaje się absurdalny, ale o dziwo, twórcy gry nawiązali oficjalną współpracę z takimi firmami, jak MSI, Gigabyte, Cooler Master czy Corsair.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy dobór i montaż komponentów jest trudny, teraz masz okazję osobiście to sprawdzić. Po stworzeniu PC można przetestować jego możliwości w różnego typu testach wydajności. Deweloperzy w bardzo szczegółowy sposób odwzorowali proces składania "blaszaków" i zapełnili kolejną niszę na płaszczyźnie symulatorów.

Reklama

PC Building Simulator w wersji demo został pobrany przez ponad pół miliona użytkowników i po tym niewątpliwie sporym zainteresowaniu, twórcy postanowili wykonać kolejny krok i udostępnić produkcję na Steamie. Tytuł nadal pozostaje we wczesnym dostępie, ale jak można dowiedzieć się z profilu gry, jest ona niemalże ukończona i najbardziej złożone prace polegają na projektowaniu modeli poszczególnych komponentów. Nie jest wiadomo kiedy pojawi się wersja 1.0 gry.

Poniżej można obejrzeć krótki trailer opisanej produkcji:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy