Reklama

Paranoid - nowy materiał wideo z polskiego horroru

​Madmind Studios to kolejny polski deweloper, który postanowił wyspecjalizować się w tworzeniu horrorów. W sieci pojawił się właśnie nowy materiał z jego kolejnej mrocznej produkcji - Paranoid.

W Polsce nie brakuje twórców gier wideo, którzy upodobali sobie mroczne klimaty. Prym w produkcji wirtualnych horrorów wiedzie bez wątpienia Bloober Team (The Medium, Observer, Layers of Fear), ale swoich sił w tym gatunku próbują także The Farm 51 (Chernobylite, Get Even), Acid Wizard Studio (Darkwood) czy SimFabric (Lust for Darkness, Lust from Beyond). Nie możemy pominąć także Madmind Studios, którego pierwsze dzieła - Agony i Succubus - wypadły co prawda dość blado, ale kolejne produkcje tego zespołu i tak warto śledzić.

Reklama

Madmind Studios koncentruje się obecnie na grze zatytułowanej Paranoid. Autorzy twierdzą, że to najbardziej ambitny projekt w ich dotychczasowej karierze. Na YouTubie niedawno pojawił się nowy materiał wideo. Trudno na jego podstawie ocenić samą rozgrywkę, ale jedno jest pewne - w Paranoid czeka nas mroczna, gęsta atmosfera oraz sceny ukazujące przemoc w sposób bardzo dosłowny. Zresztą zobaczcie sami:

Jeżeli jednak jesteście ciekawi, jak będzie wyglądać sama rozgrywka w Paranoid, obejrzyjcie chociażby poniższy materiał, nagrany przez jednego z dziennikarzy, którzy mieli okazję przetestować początek zabawy:

Paranoid - premiera, platformy

Madmind Studios ogłosiło już wcześniej, że Paranoid powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach nowej generacji - Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Niestety nie poznaliśmy jeszcze nawet przybliżonej daty premiery.

Warto dodać, że rodzimy deweloper pracuje obecnie nad jeszcze jednym horrorem, zatytułowanym Tormentor. Gra została określona mianem "polskiego Manhunta". Zobaczymy w niej nie tylko liczne sceny przemocy, ale także nagość. Podobnie jak Paranoid, ukaże się na PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy