Paradise Lost: Premiera gry. Z tej okazji nowy zwiastun

​All in! Games ogłosiło, że gra Paradise Lost jest już dostępna. Tytuł, produkcji PolyAmorous, możecie dostać na PC, PS4 i Xbox One. Obejrzyjcie nowy zwiastun premierowy.

Co wydarzyło się w bunkrze? Jest rok 1980 - II wojna światowa nigdy się nie skończyła, a naziści zmienili serce Europy w postnuklearne pustkowie. Tam właśnie Szymon, osierocony dwunastolatek, natrafia na tajemniczy, opuszczony bunkier.

Zwiastun ukazuje relację między Szymonem i Ewą, która kontaktuje się z Szymonem przez głośniki w bunkrze. Kim jest Ewa? Jakie są jej zamiary? Czy odkryjesz sekrety przeszłości?

Paradise Lost jest już dostępny na Steam i GOG.com z 34% zniżką od bazowej ceny, 14.99 dol. (53,99 PLN). Konsolowcy mogą nabyć grę 20% taniej na Xbox One i PS4 (tylko dla członków PS Plus). Wszystkie promocje potrwają tydzień.

Reklama

Dodatkowo przypominamy, że dostępne są również pierwsze dwa odcinki dzienników developerskich gry. Zachęcamy do ich obejrzenia - możecie to zrobić, uruchamiając poniższe embedy wideo:INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Paradise Lost

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy