Reklama

Paradise Lost: Już 24 marca poznaj największą tajemnicę III Rzeszy

All in! Games ogłasiło datę premiery Paradise Lost, najnowszej produkcji PolyAmorous. Już 24 marca gra zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One. Poniżej zobaczyć możecie nowy zwiastun i gameplay wideo.

Co wydarzyło się w bunkrze? Jest rok 1980 - II wojna światowa nigdy się nie skończyła, a naziści zmienili serce Europy w postnuklearne pustkowie. Tam właśnie Szymon, osierocony dwunastolatek, natrafia na tajemniczy, opuszczony bunkier.

II wojna światowa nigdy się nie skończyła. Po 20 latach walk naziści przeprowadzili atak nuklearny w Europie. W następstwie ataku zniszczone i skażone promieniowaniem serce Europy pozostaje odcięte od świata i otoczone tajemnicą.

Jest zima 1980 roku. Szymon, dwunastoletni chłopiec wychowany na postapokaliptycznym pustkowiu, odkrywa opuszczony nazistowski bunkier. Czy znajdzie w nim to, czego szuka? Odkryj podziemny świat, gdzie słowiańska mitologia miesza się z retrofuturystyczną technologią.Poznaj historię bunkra, od przejęcia przez polski ruch oporu do ostatecznego losu jego mieszkańców. Co ich spotkało?

Reklama

Choć bunkier jest opuszczony, z Szymonem kontaktuje się tajemnicza dziewczynka, Ewa, korzystając z dostępnej technologii. Może jeśli ją znajdzie, Ewa pozna mężczyznę na zdjęciu. Może jeśli ją znajdzie, nie będzie już sam...

Rozpocznij podróż przez bunkier już teraz dzięki nowemu gameplay video z niepublikowanym dotąd fragmentem rozgrywki. Wideo opatrzone zostało komentarzem Bogdana Graczyka, Game Directora Paradise Lost. Paradise Lost można już zamówić w pre-orderze na Xbox z 20% zniżką i na GOG z 34% zniżką. Pełna cena gry wynosi 53,99 zł.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy