Paradise Lost: Jakie tajemnice kryje w sobie poniemiecki bunkier?

Paradise Lost /materiały prasowe

Krakowskie All in! Games zaprezentowało nowy teaser Paradise Lost, gry studia PolyAmorous. Paradise Lost to gra przygodowa, opowiadająca historię 12-letniego chłopca, który przemierzając pustkowia postnuklearnej Polski trafia na tajemniczy nazistowski bunkier.

Ostatnia opowieść na Ziemi

II wojna światowa nigdy się nie skończyła. Po 20 latach walk naziści przeprowadzili atak nuklearny, który na zawsze zmienił oblicze okupowanej Polski. Czy na gruzach starego świata może narodzić się nowy?

Podczas rozgrywki gracze wcielą się w 12-latka, który przemierzając samotnie postnuklearne polskie pustkowia trafia na tajemniczy nazistowski bunkier. Czy znajdzie tam to, czego szuka? Czy zdoła poradzić sobie ze stratą, która go spotkała?

Paradise Lost pozwoli odkryć gigantyczny podziemny świat, w którym niezwykła zaawansowana technologia miesza się ze słowiańskim folklorem i mitami. Przemierzając kolejne tereny wirtualnego świata, użytkownicy dowiedzą się, jaki los spotkał jego mieszkańców.

Reklama

Odkrywaj przeszłość, kształtuj teraźniejszość

Autorzy zapowiadają, że decyzje, które gracze podejmą, poznając historię bunkra, będą miały realny wpływ na to, co zobaczą w trakcie podróży. Jak doszło do tego, że Polska stała się jałowym, nieprzyjaznym pustkowiem?

Odpowiedź znajdziecie w najnowszym teaserze gry. Premiera Paradise Lost na PC zaplanowana jest na 2020 rok. Na konsole tytuł trafi później.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Paradise Lost

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy