Pantheon: Rise of the Fallen - nowa sieciówka twórcy EverQuesta

Brad McQuaid to jeden z czołowych twórców EverQuesta, który na przestrzeni kilku ostatnich lat zrywał i ponawiał współpracę z Sony Online Entertainment.

We wrześniu ponownie odszedł z firmy, by zacząć działać na własny rachunek. Właśnie ujawnił swoją najnowszą sieciówkę - Pantheon: Rise of the Fallen. Gra miała zostać dopiero zapowiedziana, ale gracze odkryli - przedwcześnie - oficjalne konto produkcji na Twitterze. W związku z tym jej twórca, Brad McQuaid "ćwierkając" potwierdził jej istnienie i nazwę - jego nowsieciówka zwać ma się Pantheon: Rise of the Fallen.

Tytuł zostanie oficjalnie zapowiedziany dopiero za jakiś czas, kiedy to wystartuje zbiórka pieniędzy na Kickstarterze. Tam też udostępniony zostanie gameplay pochodzący z bardzo wczesnej wersji gry.

W serii wpisów na Twitterze McQuaid już teraz ujawnił jednak, czego - mniej więcej - możemy się spodziewać. Nie zabraknie PvP, świat ma być otwarty i wypełniony zadaniami, których wykonanie nie będzie jednak obowiązkowe.

Niestety Pantheon: Rise of the Fallen ukaże się nieprędko, bo najwcześniej za trzy lata, a wcześniej przeprowadzone zostaną testy beta. O ile oczywiście gra zostanie sfinansowana na Kickstarterze. A o tym przekonamy się dopiero za jakiś czas.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy