Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pancerze bojowe w kolejnym zwiastunie Call of Duty: Infinite Warfare

​Promowanie Call of Duty: Infinite Warfare nabiera coraz większego tempa. Firma Activision opublikowała kolejny materiał poświęcony grze, tym razem związany z pancerzami bojowymi.

Zbroje są jedną z nowości, które zostaną wprowadzone w tegorocznej odsłonie cyklu. To odpowiednik klas postaci z poprzednich części serii, przy czym będzie je można zmieniać w trakcie rozgrywki.

Reklama

Twórcy przygotowali kilka typów pancerzy. Najbardziej podstawowym jest Warfighter, który zaprojektowano z myślą o walce na średni dystans - wyposażony jest w przystawkę do broni, pozwalającą strzelać pociskami odbijającymi się na boki.

Innym rodzajem zbroi jest Stryker, który przeznaczony jest głównie do udzielania taktycznego wsparcia pozostałym graczom. Dysponuje między innymi działkiem, którego pociski dezaktywują grawitację.

Trzecim pancerzem jest Phantom, który pozwala jego właścicielom na eliminowanie z dystansu za pomocą snajperki. W ekwipunku tej "klasy" znajdzie się pulsar - gadżet umożliwiający wyświetlenie pozycji oponentów.

Z Merc to ciężkozbrojna zbroja, która przyda się zwłaszcza do działań defensywnych i prowadzenia ognia zadającego duże obrażenia niemilcom. Wyposażona jest w działo, które potrafi wystrzelić pociski sięgające kilku celów jednocześnie.

Natomiast pancerz FTL służy głównie do cichego eliminowania wrogów przy wykorzystaniu zaawansowanej techniki. Posiada urządzenie umożliwiające szybkie przemieszczanie się na krótki dystans, dysponuje także eksperymentalnym pistoletem, którego strzały powodują, że przeciwnicy dosłownie znikają.

Ostatnią "klasą" jest Synaptic - istna maszyna bojowa, która specjalizuje się w starciach na bliski dystans. Charakteryzuje się wysoką prędkością, a na swoim wyposażeniu ma podwójne pistolety maszynowe. Może też przełączyć się w tryb walki wręcz.

Call of Duty: Infinite Warfare ukaże się 4 listopada na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany zwiastun o pancerzach bojowych można znaleźć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Infinite Warfare

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje