Palworld otrzymuje obszerną aktualizację. Oto lista istotnych zmian

Zgodnie z obietnicami, deweloperzy Pocket Pair ciężko pracują nad zmianami do swojego hitu. Do Palworld wprowadzona została właśnie nowa aktualizacja, której szczegóły zdradzono graczom na Steamie.

Palworld zadebiutowało w zaskakująco niezłym stanie. Serwery wciąż cierpią oczywiście ze względu na ogromne zainteresowanie milionów graczy, a bugów nie brakuje, ale w dużej mierze grą można cieszyć się bez regularnych frustracji. Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z wczesnym dostępem, mogło być zdecydowanie gorzej. 

Nie oznacza to oczywiście, że Palworld pozbawione jest błędów. Największe problemy do tej pory dotyczą inteligencji naszych Pali oraz NPC. Walka w większości przypadków przebiega sprawnie, ale kiedy Pale znajdą się w naszej bazie, potrafią wędrować bardzo losowymi ścieżkami. Często przestają też pracować, utykają wewnątrz jakiejś tekstury i robią się głodne oraz zmęczone. 

Reklama

Pocket Pair zaraz po premierze zaadresowało część problemów i zapowiedziało nadchodzące zmiany. Dostaliśmy nie tylko obietnice regularnych aktualizacji i licznych usprawnień, ale również szczegółowy plan na dalszy rozwój Palworld. Do gry nadchodzą m.in. zmiany do systemu AI, PvP i dodatkowe opcje rywalizacji pomiędzy gildiami na serwerach. 

W ramach spełniania obietnic do Palworld trafiła właśnie nowa aktualizacja. Do pobrania na Steamie było ok. 200 MB, a pełna lista zmian została opublikowana na platformie Valve. Pocket Pair ponownie skupiło się na naprawianiu błędów. Pale czasami dostawały obrażenia z niewyjaśnionych przyczyn, zatrzymywały pracę bez powodu albo unosiły się w powietrzu. Teraz te sytuacje nie powinny się już zdarzać. 

Gracze z otwartymi ramionami przyjmą oczywiście takie zmiany. Palworld jest pełne zawartości, ma mnóstwo do zaoferowania, a usprawnienia uczynią odkrywanie wszystkich sekretów tej gry jeszcze przyjemniejszym. Pocket Pair zbuduje również tym samym stabilną bazę pod planowany na ten rok content. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Palworld
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy