Paladins: Twórcy podzielili się statystykami gry

Jeden z konkurentów najnowszej produkcji Blizzarda gra Paladins może pochwalić się sporą bazą użytkowników.

Paladins ma już ponad 11 milionów graczy. Studio Hi-Rez może spokojnie uznać to za spory sukces, choć główny konkurent Paladins, Overwatch, posiada ich trzykrotnie więcej.

Autorzy Smite'a pochwalili się tą astronomiczną liczbą w serwisie Reddit. W zdecydowanej większości to użytkownicy pecetów, choć 2 miliony graczy zapoznało się z produkcją na PS4 oraz XBO podczas beta-testów tytułu.

Mimo ogromnych kontrowersji w chwili premiery gry (zarzucano jej, że jest pewnego rodzaju kalką tego, co zobaczyliśmy w strzelance Blizzarda), poradziła sobie ona całkiem nieźle, co szczególnie widać w serwisie Steam, gdzie ponad 85% recenzji jest pozytywnych. I nie ma się co dziwić - jak by nie patrzeć, to tytuł przygotowany całkiem solidnie, do tego z miłą dla oka grafiką, częstymi aktualizacjami i niezłym wyborem bohaterów.

Reklama

Przyzwoity odbiór tytułu pozwolił na zaangażowanie do prac nad grą większej liczby osób i Hi-Rez podzieliło się z graczami dalszymi planami na rozwój Paladinsów. Twórcy zapowiadają rozbudowę tła fabularnego, nowych czempionów (i to po dwóch co trzy aktualizacje) oraz coś, co nazywa się Ranked 2.0 - najprawdopodobniej będzie to przebudowany tryb rankingowy. Najprawdopodobniej, gdyż developerzy nie podzielili się większą ilością informacji.

Ponadto dostaniemy co najmniej jeden nowy tryb PvP, Mastery System (czyli najpewniej granie wciąż jednym bohaterem zapewni nam spore profity -  ów system może wyglądać jak to, co zobaczyć można w LoL-u i HotS-ie), oraz oczywiście, masę poprawek. Gra wciąż jest w fazie otwartej bety, a autorzy dalej milczą na temat premiery wersji finalnej.

Sukces Paladinsów nieco jednak blednie, kiedy spojrzy się na ich głównego konkurenta - Overwatcha, który bazę graczy ma około trzykrotnie większą. Swego czasu Blizzard pochwalił się, że już ponad 30 milionów osób zapoznało się z ich najnowszym tytułem, i to nawet mimo tego, że nie jest to free-to-play.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: paladins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy