Paladins: Teraz za darmo na Nintendo Switch

Po udanym okresie wczesnego, ale zamkniętego dostępu przebojowa strzelanka Paladins staje się dzisiaj dostępna za darmo na Nintendo Switch eShop.

Wczesny dostęp do Paladins na Nintendo Switch został uruchomiony 12 czerwca. Aż do teraz gracze mogli uzyskać dostęp do gry, jeśli kupili Pakiet założycielski.

W trakcie wczesnego dostępu Paladins na Nintendo Switch zdobył uznanie tak krytyków jak graczy dzięki trybowi wieloosobowemu z 60 klatkami na sekundę, przez co mogli oni cieszyć się pełnią wrażeń w trybach podręcznym i zadokowanym. Gra pozwoli także na rozgrywkę pomiędzy graczami na Xbox One i Nintendo Switch, zapewniając lepszą satysfakcję obu grupom.

Wraz z dzisiejszym przejściem do nowego etapu Paladins wypuszcza także najnowszego czempiona: zabójczego ninję Kogę. Koga był najlepszym ninją w Gildii Tysiąca Dłoni, zanim został zdradzony i wyrzucony przez swego mistrza Zhina. Koga dysponuje podwójnymi pistoletami maszynowymi oraz pazurami i potrafi przedostać się za linię wroga, gdzie sieje zniszczenie. Koga to pierwszy czempion z umiejętnościami bez czasu odnowienia. W zamian za to do korzystania z nich potrzebuje energii, którą wydaje wtedy, gdy dostrzeże okazję do uderzenia.

Reklama

Motyw ninji przewija się przez cały drugi Bilet rozgrywek Paladins. Bilet rozgrywek zawiera natychmiastowe odblokowanie smoczego wierzchowca, wspaniałe skórki w stylu ninji dla Makoa, Cassie i Mal'Damby oraz 75 poziomów innych nagród. Bilet rozgrywek #2 zawiera jeszcze więcej nagród, jego ukończenie jest o 25% szybsze i trwa o miesiąc dłużej niż pierwszy Bilet rozgrywek Paladins!

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: paladins
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy