Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Overwatch z darmowym weekendem z okazji pierwszych urodzin gry

​W przyszłym tygodniu - 24 maja - minie rok od premiery nastawionej na rozgrywkę sieciową strzelanki Overwatch. W związku z tym twórcy gry z Blizzarda przygotowują kilka atrakcji, w tym opcję bezpłatnego sprawdzenia tytułu.

Jak poinformowali przedstawiciele studia, 23 maja rozpocznie się specjalne wydarzenie, które zakończy się 12 czerwca. Akcją developerzy chcą uczcić pierwsze urodziny produkcji, ale nie podali na razie żadnych szczegółów.

Reklama

Natomiast w dniach 26-29 maja posiadacze PC, Xbox One oraz PlayStation 4 otrzymają możliwość bezpłatnego sprawdzenia gry. Na konsolach wymagane będzie jednak posiadanie abonamentu Xbox Live Gold lub PlayStation Plus.

W trakcie tak zwanego "darmowego weekendu" przetestujemy wszystkich dostępnych w produkcji bohaterów, a także zagramy w takich trybach, jak Szybka Gra, Gra Dowolna czy Salon Gier. Oczywiście pojawi się opcja przeniesienia dokonanych podczas rozgrywki postępów do pełnej wersji tytułu.

To jednak nie wszystko, ponieważ autorzy zamierzają też wydać nowe wydanie strzelanki - Overwatch: Game of the Year Edition. W skład zestawu wejdzie 10 skrzyń ze skórkami i innymi bonusami cyfrowymi, a także elementy przeznaczone do innych gier Blizzarda - Tracer do Heroes of the Storm, zwierzątko Winston do World of Warcraft, skrzydła Mercy do Diablo III, paczka portretów do StarCraft II oraz karty do Hearthstone.

Poniżej można obejrzeć opublikowany przez twórców okolicznościowy film, w którym developerzy wspominają miniony rok od premiery produkcji:

Dowiedz się więcej na temat: Overwatch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje