Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Overwatch z coraz większą liczbą użytkowników

​Grono osób grających w Overwatch stale się powiększa. Przedstawiciele Blizzarda podzielili się nowymi danymi na temat liczby użytkowników sieciowej produkcji.

Jak poinformowali developerzy we wpisie opublikowanym na oficjalnym koncie gry w serwisie Twitter, dotychczas zarejestrowano ponad 30 milionów kont. To wzrost względem stycznia, gdy ujawniono, że gra ma 25 milionów graczy.

Reklama

Warto mieć jednak na uwadze, że podane przez Blizzarda wyniki niekoniecznie muszą przekładać na rzeczywistą sprzedaż. Kilkukrotnie twórcy organizowali weekendy, podczas których można było sprawdzić produkcję za darmo, co jednak wymagało założenia profilu.

Nie wiadomo też, ile tak naprawdę osób jest cały czas aktywnych na serwerach. Poza tym tajemnicą są liczby na konkretnych platformach sprzętowych - autorzy nie sprecyzowali, ilu użytkowników wybrało PC, Xbox One czy PlayStation 4.

Dobrą wiadomością dla graczy Overwatch jest jednak fakt, że twórcy pracują nad sześcioma nowymi mapami do produkcji, o czym poinformował "reżyser" strzelanki, Jeff Kaplan, na forum Battle.net. Trzy z nich są poziomami standardowymi, które powstają z myślą o trybach Quick Play i Competitive Play. Powinny ukazać się jeszcze w tym roku. Reszta jest lokacjami niestandardowymi, ale nie wiadomo, kiedy zostaną opublikowane.

Dowiedz się więcej na temat: Overwatch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje