Outriders odnosi ogromny sukces. Twórcy zdradzają najnowsze dane

Twórcy Outriders zdradzają garść statystyk. Okazuje się, iż tytuł przekonał do siebie bardzo duże grono odbiorców. Istnieje jednak możliwość, że w promocji gry pomogło dodanie jej do katalogu Xbox Game Pass.

Outriders to polska gra, która zadebiutowała ponad miesiąc temu i wzbudza spore zainteresowanie ze strony graczy. Potwierdzeniem tych słów są statystyki udostępnione przez dewelopera. Wynika z nich, że produkcja od premiery zgromadziła 3,5 miliona unikalnych użytkowników. Jest to bardzo dobry rezultat, tym bardziej, że strzelanka nie jest dostępna zbyt długo, a zdołało w nią zagrać już tyle osób. Wkład w ten rezultat miał zapewne usługa Xbox Game Pass, do której gra trafiła na starcie. Nie trzeba więc wydawać pieniędzy na nią, wystarczyło tylko wykupić abonament, który teraz dla nowych subskrybujących jest dostępny od 4 złotych miesięcznie.

Reklama

Z innych statystyk należy wymienić 20 mld zabitych przeciwników czy 1,6 kwadryliona zadanych obrażeń. Outriders odniósł sukces także na Steam. Zgodnie z danymi Steam Charts na serwerach w jednym momencie przebywało przeszło 125 tysięcy osób.

Akcja gry przenosi nas do odległej przyszłości, kiedy Ziemia uległa zniszczeniu, a nadzieją na przetrwanie jest planeta Enoch, na którą wysłano statek Flore. Na jego pokładzie znajdują się tytułowi bohaterowie mający wyeliminować ewentualne zagrożenie obecne w miejscu kolonizacji.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Outriders
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy