Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Outlaws od twórców Batman Arham już w piątek?

​W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że kolejnym projektem twórców cenionej trylogii Batman Arhkam - Rocksteady Studios - miałaby być produkcja oparta na licencji Suicide Squad, z zapowiedzią w czerwcu. Teraz w sieci pojawiła się grafika ujawniająca nie Suicide Squad, a projekt Outlaws.

Grafika, także pochodząca z forum dyskusyjnego 4chan, tylko komplikuje sytuację i wprowadza zamieszanie wśród fanów, którzy kompletnie nie wiedzą teraz, czego się spodziewać. Pewne jest tylko ponowne umieszczenie akcji w uniwersum wykreowanym przez wydawnictwo DC Comics?

Reklama

Co i kiedy otrzymamy? Tego nie wiadomo. Wśród spekulacji pojawia się Suicide Squad, wspomniane Outlaws, ale także Court of Owls, czyli kolejna zorganizowana grupa przestępcza działająca na terenie Gotham City, blisko powiązana z przygodami Batmana, z Owlmanem i innymi zabójcami.

Jak widać, jest jedna cecha wspólna: koncentracja na sferze złoczyńców. Koniec więc z superbohaterami, tym razem zagramy jako "ci źli". A może stworzymy nawet własną postać, za pomocą przygotowanego edytora? Nieoficjalnych doniesień na pewno nie brakuje.

Wracając do ujawnionej grafiki Outlaws, ta prezentuje rzekome logo produkcji na tle Gotham. Na dole zamieszczono nie tylko nazwę DC Comics, ale także Epic Games, co ma być podobną informacją na temat stosowanego silnika graficznego. Zapowiedź - podobno - już w piątek, 26 kwietnia.

Pozostając w sferze spekulacji, część graczy uważa, że otrzymamy wkrótce nie jedną, a dwie produkcje. Pierwszą będzie duży, rozbudowany projekt od Rocksteady, bazujący właśnie na licencji i tematyce Court of Owls. Drugi tytuł - być może nawet mobilny - to właśnie piątkowe Outlaws.

Czas pokaże, co z tego wszystkiego wyniknie. Być może nie otrzymamy żadnej produkcji i mamy po prostu do czynienia z wesołą twórczością użytkowników forów dyskusyjnych, co chyba także nie byłoby większym zaskoczeniem w obecnych czasach kreatywnych "przecieków".

Dowiedz się więcej na temat: Batman Arham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje