Reklama

Outcast: Second Contact – data premiery

​Znana jest już data premiery gry Outcast: Second Contact. Na twitterze i oficjalnej stronie internetowej produkcji najnowsze informacje zamieścił wydawca, Bigben Interactive.

Gra ma zadebiutować już 14 listopada i być dostępna dla użytkowników komputerów stacjonarnych, Xbox One, a także PlayStation 4. Na tych, którzy zamówią swoje egzemplarze przed premierą, czekać mają dodatkowe bonusy. Gracze zamierzający grać na pecetach otrzymają 15% obniżkę ceny i wzrastającą dwukrotnie, jeśli mają wersję 1.1 oryginalnego Outcasta. Użytkownicy Xboxa dostaną unikatowe, złote bronie, a ci, którzy grać będą na Playstation, ponadto uzyskają soundtrack z rozgrywki.

Choć nie jest to pierwsze pojawienie się Outcasta, to spora część młodszych graczy może nie kojarzyć jego debiutu. Po raz pierwszy produkcja pojawiła się w roku 1999 i została przychylnie odebrana przez graczy. Jej akcja rozgrywała się na planecie Adelpha, na którą trafia główny bohater - Cutter Slade, weteran amerykańskiej floty, wysłany aby zapobiec kosmicznemu zagrożeniu. Tam zaangażował się w konflikt między autochtonami i dał się wciągnąć w walkę przeciwko lokalnemu tyranowi. Niestety, rozgrywka nie doczekała się zapowiadanej części drugiej, choć być może odświeżenie jej w tym roku da pewne nadzieje na przyszłość w tej kwestii.

Reklama

Nowa wersja została całkowicie ulepszona pod względem graficznym. Ponadto twórcy naprawili błędy, a także poprawili kilka elementów rozgrywki, takich jak animacje, sterowanie czy interfejs. Ukazał się także krótki zwiastun, który zamieszczamy poniżej.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy