Otwarty tydzień w Total War: ARENA

​Total War: ARENA startuje z otwartym tygodniem, w którym wszyscy zainteresowani gracze mogą spróbować wieloosobowych walk na epicką skalę. Od 24 listopada do 4 grudnia każdy może pokierować Rzymianami, Barbarzyńcami i Grekami, a następnie dać twórcom swoje uwagi.

Wszyscy ci, którzy odpowiedzą na wezwanie do 4 grudnia dostaną dostęp do zamkniętej bety, aby kontynuować walkę po otwartym tygodniu. Ponadto otrzymają za darmo aż trzy jednostki premium poziomu czwartego, aby spróbować nowych możliwości walki - kawalerię pomocniczą Rzymian, barbarzyńskich mieczników oraz grecki oddział włóczników. Dodatkowo na graczy czekają liczne misje i związane z nimi nagrody.

Total War: ARENA jest obecnie w zamkniętej becie, gdzie twórcy skupiają się na dostosowywaniu mechanik rozgrywki oraz na dodawaniu nowej zawartości do gry. Wiele z usprawnień i balansowanie dzieje się w oparciu o uwagi graczy zostawiane na forach i w innych kanałach komunikacji.

Reklama

Połączenie dużej grupy graczy pozwoli na zebranie jeszcze większej ilości uwag. W grze mamy obecnie 11 historycznych dowódców oraz 9 map, które przedstawiają tak znane miejsca jak Termopile czy Wał Hadriana.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Total War: Arena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy