Reklama

Otwarta beta Steep: Road to Olympics

​Już 5 grudnia ukaże się rozszerzenie Road to Olympics do gry Steep. Ale zanim to nastąpi, gracze będą mieć okazję, by wziąć udział w otwartej becie.

Dodatek, który wkrótce ma się pojawić, wniesie wiele nowego do rozgrywki. Pojawić się mają całkiem nowe sporty ekstremalne, a także tryb fabularny. Wcielimy się w nim w sportowca, który stawia przed sobą cel zdobycia trzech złotych medali - w konkurencjach Big Air, Half Pipe i Slopestyle. Do gry wprowadzone też zostaną nowe lokacje w Japonii i Korei Południowej.

Część z przygotowanej przez twórców zawartości będzie dla graczy dostępna już dzisiaj o 18, w związku z otwarciem beta testów dla wszystkich zainteresowanych. Przetestować będzie można dwa z przygotowanych przez twórców wydarzeń olimpijskich - Big Air i Downhill, które odbędą się na mapie południowokoreańskiej. Ponadto w Japonii gracze zmierzą się z trzema wyzwaniami, z czego dwa związane są ze snowboardem, a jedno z kombinezonem wingsuit.

Reklama

Warto dodać, iż dla najlepszych graczy przeznaczona jest specjalna nagroda. Ten, kto najlepiej upora się z trybem Downhill i zajmie pierwsze miejsce w sieciowym rankingu, otrzyma bilet na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w PyeongChangu w 2018 roku.

Premiera gry zapowiedziana jest na 5 grudnia na platformy PC, PS4 i Xbox One. W późniejszym terminie produkcja trafić też ma na Nintendo Switch. Za sam dodatek zapłacimy około 120 złotych.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy