Otwarta beta MU Legend

​Nowe wieści z Korei Południowej. Studio Webzen, tworzące MU Legend, ogłosiło wczoraj początek otwartej bety!

Jest to kontynuacja ich własnej produkcji - MU Online, powstałego w 2003 roku MMOcRPG opartego na twórczości Jamesa Churchwarda. Gracze wcielić mają się w rycerzy Devias, którzy pomogą mędrcowi Icarusowi uchronić kontynent Mu od zagrożenia z rąk złowrogiego Władcy Ciemności.

Beta otwarta została dla wszystkich chętnych, którzy mogą zarejestrować się do niej na oficjalnej stronie gry. Co ważne, ich postępy w rozgrywce nie zostaną skasowane wraz z nadejściem premiery pełnej wersji, więc jeśli ktoś zamierza zainteresować się tym tytułem, to warto rozważyć zrobienie tego już teraz, aby uzyskać przewagę nad innymi. Jednocześnie twórcy nie zamierzają wstrzymywać prac, planując wprowadzenie do gry dodatkowej zawartości.

Reklama

Z okazji startu otwartej bety do sieci trafił też nowy trailer prezentujący rozgrywkę. Nie ukazuje on szczegółów mechanicznych, ale twórcy skupili się na widowiskowości starć z przytłaczającymi hordami przeciwników. Stało się to doskonałą okazją do pokazania czterech dostępnych w grze klas podczas walki. Możemy zobaczyć tu w akcji mrocznych rycerzy - Dark Lordsów, Whisperers, czyli łuczniczek wspieranych mocą natury, opierających się na sile wojowników - Blades, a także War Mages, czyli klasycznych magów bitewnych, dysponujących atakami obszarowymi.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy