Reklama

Oto jedyne PS5, jakie można będzie dostać na tegoroczną Gwiazdkę

​Jeśli nie należycie do grona szczęśliwców, którzy dobrze wybrali sklep i zdążyli zamówić PlayStation 5 w przedsprzedaży, to Philly Series 5 może być jedyną nową generacją, jaką będziecie w stanie kupić.

A mowa o... zestawie do pieczenia sernika od producenta słynnego serka Philadelphia, na który składają się panoramiczna zakrzywiona forma, biała czekolada jakości Ultra HD, 5 kostek mocy, posypka 3D z ciasteczek, papier do pieczenia nowej generacji i stalowa blaszka.

Mówiąc krótko, po dokupieniu kilku produktów obecnych w przepisie, oczywiście dołączonym do zestawu i obecnym na stronie projektu, możemy sobie upiec pyszny świąteczny sernik, który będzie wyglądał jak konsola PlayStation 5.

Reklama

Nie da się ukryć, że pomysł jest po prostu genialny, szczególnie w połączeniu z nakręconym spotem reklamowym, który dołączamy do newsa. Producent idealnie wykorzystał czas premiery nowej konsoli Sony i jej design, żeby przyciągnąć uwagę klienta, który w innym wypadku niekoniecznie byłby zainteresowany pieczeniem ciasta. Co warto jednak podkreślić, biorąc pod uwagę obecną sytuację z zakupem nowej konsoli Japończyków, to może być jedyne PS5, jakie możemy podarować komuś na Gwiazdkę.

A nawet jeśli udało nam się kupić PS5, to zestaw Philadelphia wydaje się idealnym upominkiem dla fanów grania i z pewnością wywoła uśmiech na niejednej twarzy, a o to przecież w świętach i dawaniu prezentów chodzi.

Żeby jednak ktoś się nie pomylił, producent zapobiegawczo umieścił na stronie informację, że: - Philly Series 5 nie jest konsolą i nie jest związane z ani sponsorowane przez żadnego producenta konsol. Jednakże smakuje zdecydowanie lepiej niż mogłaby jakakolwiek konsola.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy