Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Oto, jak wyglądają pudełka gier na PS5

​Sony zdecydowało się na ujawnienie, jak wyglądać będą opakowania gier zmierzających na PlayStation 5. Większej rewolucji nie ma, lecz biały pasek z nazwą konsoli zdołał już wywołać małe zamieszanie i kontrowersje wśród społeczności. Są też żarty - jak pudełko ze Skyrimem na PS5.

"Szybka aktualizacja dla naszych fanów: oto pierwsze spojrzenie na pudełka gier na PS5, które zobaczycie w sklepach już w tegorocznym okresie świątecznym, na przykładzie Marvel’s Spider-Man: Miles Morales" - czytamy w informacji opublikowanej na oficjalnym blogu PlayStation.

Reklama

Całość prezentuje się dość klasycznie: niebieskie, plastikowe obrzeża, a do tego biały pasek z logo PS5 na górze. Nie ma już napisu "Only on PlayStation", ponieważ zamiast tego japońska korporacja stosuje teraz po prostu logotyp PS Studios, czyli swoich wewnętrznych oddziałów deweloperskich.

"Nie jestem do końca przekonany w kwestii tego białego koloru na górze, ale rozumiem, że ma pasować do obudowy konsoli" - napisał w komentarzu niejaki "Mercenary09". Są też opinie typu "Uważam, że czarne pudełko byłoby lepsze" oraz "Podoba mi się, ale białe pudełko byłoby lepsze".

I bądź tu mądry. W sieci - we francuskim sklepie Amazon - szybko pojawił się pierwszy żart - Skyrim 5 w rzekomym wydaniu na PS5. Gracze od razu dostrzegli jednak, że to mało dokładna przeróbka opakowania wspomnianego Spider-Man: Miles Morales, więc nie udało się nabrać zbyt wielu.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje