Reklama

Ostatnie DLC do Homefront: The Revolution z przybliżoną datą premiery

Najnowsza część serii Homefront opowiada o konflikcie między dwoma mocarstwami - USA i Koreą Północną. Sytuacja przedstawiona w grze skupia się na smutnym scenariuszu Ameryki opanowanej przez złowieszczego najeźdźcę. Firma Deep Silver ujawniła przybliżony termin wydania Beyond the Walls - ostatniego rozszerzenia do tytułu.

Jak poinformowali przedstawiciele wydawcy, dodatek ukaże się w przyszłym miesiącu. Nie podano jednak dokładnej daty premiery. Tajemnicą pozostają również nadal konkretne szczegóły na temat powstającego DLC.

W tym samym okresie - a więc w marcu - opublikowana zostanie łatka przeznaczona dla posiadaczy PlayStation 4. Przygotowywana przez twórców aktualizacja gry wprowadzi obsługę mocniejszego modelu konsoli Sony - PS4 Pro.

Na wspomnianym urządzeniu produkcja będzie działać w wyższej rozdzielczości obrazu oraz z większą liczbą klatek na sekundę. Tytuł skorzysta też z funkcji HDR, wpływającej na jakość wyświetlanych barw.

Reklama

To jednak nie wszystko - ogłoszono również, że na konsolach Xbox One i PlayStation 4 udostępniona zostanie próbna wersja Homefront: The Revolution. Szczegóły na temat próbki oraz data jej wydania nie są jednak znane.

Dowiedz się więcej na temat: Homefront: The Revolution

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje