Reklama

Ostatnie DLC do Call of Duty: WWII zakończy kampanię Zombie

​Sony ujawniło, że czwarty i ostatni pakiet DLC do strzelanki Call of Duty: WWII nosi tytuł Shadow War. Rozszerzenie ukaże się 28 sierpnia, wprowadzając trzy kolejne mapy oraz zwieńczenie opowieści w kooperacyjnym trybie Nazi Zombies.

Trzy szykowane lokacje do trybu wieloosobowego to Airship, Chancellery oraz Excavation. Ta pierwsza rozgrywa się na terenie tajnej bazy lotniczej w Alpach. Walczymy o kontrolę nad zadokowanym zeppelinem, walcząc także na pobliskich klifach.

Chancellery to akcja na terenie francuskiej kancelarii, pod osłoną nocy. Walczymy nie tylko na głównym placu, pełnym ciężarówek i innego złomu, ale także na bocznych alejkach, unikając okien, z których ogień prowadzą siły broniące.

Excavation przenosi akcje do algierskiej kopalni, gdzie naziści schowali mnóstwo dzieł sztuki zrabowanych podczas plądrowania Europy. Strzelamy jednak nie tylko wśród skrzyń i kartonów z dobrami, ale także na pobliskim cmentarzysku czołgów i okolicznych skałach.

Reklama

Do tryb Wojny twórcy dodają tym razem Operację Arcane. Misja zabierze graczy do tajemniczej placówki badawczej w austriackich górach. Alianci muszą przedostać się na teren placówki, wykraść sekrety i schematy, a następnie zniszczyć technologię rodem z innej planety.

Jak na tajemniczą placówkę badawczą przystało, nie zabraknie całkiem nowych i interesujących wynalazków do wypróbowania, jak choćby elektryczny karabin Tesla Gun, a także serum, które daje grającemu miecz oraz pięć razy więcej punktów zdrowia.

Od 28 sierpnia do 29 września treści z rozszerzenia Shadow War sprawdzą także gracze, którzy nie posiadają DLC, za pośrednictwem funkcji Party Up. Najpierw trzeba jednak znaleźć znajomego, który posiada przepustkę sezonową.

Posiadacze PC i Xbox One poczekają na dodatek nieco dłużej, zapewne do 28 września.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy