Reklama

Ostatnie DLC do Call of Duty: Black Ops III z datą premiery na PC i Xbox One

​Przedstawiciele Activision ujawnili, kiedy dokładnie na PC i Xbox One pojawi się Salvation - kolejne rozszerzenie do Call of Duty: Black Ops III.

Zgodnie z umową pomiędzy Sony i Activision, ostatni dodatek do Call of Duty: Black Ops III ukazał się najpierw na PlayStation 4. Posiadacze PC i konsol Xbox One na swoją wersję mieli czekać około miesiąca. Teraz już wiemy, kiedy otrzymają DLC.

Salvation na komputerach osobistych oraz platformie Microsoftu zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu - 6 października. Za rozszerzenie trzeba będzie zapłacić równowartość 15 dolarów, a więc mniej więcej 57 zł.

Ostatnie DLC przynosi ze sobą cztery mapy do trybu sieciowego. Pierwszą jest Citadel, która osadzona jest na terenie zrujnowanego zamku. Drugą lokacją jest Micro, która pozwoli toczyć boje... na stole piknikowym. Dwie ostatnie plansze to Outlaw oraz Rupture, które są odświeżonymi wersjami odpowiednio poziomu Standoff z Call of Duty: Black Ops II i miejscówki Outskirts z Call of Duty: World at War.

Reklama

To jednak nie wszystko. W skład Salvation wchodzi jeszcze Revelations - finałowy rozdział nastawionej na kooperację kampanii z zombie. Bohaterowie stawiają czoła nie tylko nieumarłym, ale też niejakiemu doktorowi Monty. Poniżej można obejrzeć jeden zwiastun rozszerzenia:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje