Ostatnia szansa by dołączyć do Summer of Football i wygrać PlayStation 5

​Wydarzenie Summer of Football trwa w najlepsze, a każdy kto chciałby powalczyć o konsolę PlayStation 5 może dołączyć już teraz! Na wszystkich uczestników czeka wiele nagród całkowicie za darmo, a na zwycięzcę w konkursie oprócz nagrody głównej, czeka również 1050 FIFA Points! Aby wziąć udział w zabawie, trzeba wykazać się umiejętnościami w grze FIFA 21 na PS4 i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Dzisiaj startuje trzecie, przedostatnie wyzwanie, jednak do wydarzenia można dołączyć przez cały czas jego trwania, wszystkie trofea można zdobyć w późniejszym terminie. Jeśli gracz weźmie udział dopiero w ostatnim dniu, nadal będzie miał szansę wykonać wszystkie wyzwania, zdobyć swoje awatary i wziąć udział w konkursie PS5.

Summer of Football składa się z czterech wyzwań, w których gracze muszą zdobyć dedykowane trofeum na PS4. Za każde ukończone wyzwanie uczestnicy otrzymają w nagrodę piłkarski awatar! Jeżeli ktoś zdobył już wszystkie trofea w grze FIFA 21 na PS4, nagrody zostaną natychmiast odblokowane.

Reklama

Aby mieć szansę na zdobycie PlayStation 5 trzeba ukończyć wszystkie cztery wyzwania i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Z pośród wszystkich uczestników, którzy odpowiedzą na pytanie konkursowe, zostanie wybrany 1 zwycięzca, który otrzyma konsole PS5.

Trzy proste kroki do wygrania PlayStation 5!

Na wszystkich, którzy już nie mogą się doczekać udziału w wydarzeniu, czekają trzy proste kroki prowadzące do pierwszego wyzwania, unikatowej nagrody i wirtualnej sławy.

  • Zaloguj się: Wskocz do aplikacji Summer of Football i zaloguj się, podając swój PSN-ID.
  • Zdobywaj trofea: Teraz możesz zobaczyć otwarte wyzwania i trofea na PS4, które musisz zdobyć, aby je zaliczyć.
  • Wygrywaj: Odbierz swoje nagrody i weź udział w konkursie w którym do wygrania jest PS5 lub 1050 FIFA Points.

Piłkarskie awatary oraz PlayStation 5 czekają

Gdy gracze zdobędą trofea z konkretnego wyzwania, automatycznie otrzymają połączoną z nim nagrodę. Aby stać się posiadaczem wyjątkowego awatara, wystarczy zrealizować otrzymany kod w PlayStation Store. Jeśli uczestnikom uda się ukończyć wszystkie cztery wyzwania, zdobywając odpowiednie trofea, zyskają szansę na wygranie PS5! Po zaliczeniu czterech wyzwań pojawi się możliwość udzielenia odpowiedzi na ostatnie pytanie i tym samym wzięcia udziału w konkursie o PS5 lub 1050 FIFA Points.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy