Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Osiemnaście minut rozgrywki z Mass Effect: Andromeda

W sieci pojawił się obszerny, trwający osiemnaście minut, materiał prezentujący rozgrywkę z Mass Effect: Andromeda. Uwaga - nagranie może zawierać spoilery!

Serwis IGN udostępnił nagranie, w którym przedstawiono przykładowe zadanie poboczne. Konkretnie zaś misję lojalnościową wykonywaną dla Peebee - asari, która jest jedną z towarzyszek prowadzonej przez gracza postaci.

Reklama

Bohaterowie udają się na wulkaniczną planetę, gdzie starają się odnaleźć źródło tajemniczego sygnału. W filmie jest wędrówka wewnątrz jaskiń, skanowanie obiektów w poszukiwaniu konsol, przełączników i innych cennych przedmiotów oraz oczywiście walka.

W materiale zdecydowano się grać siostrą Ryder (do wyboru jest też brat). Wyjaśniono też, że misja realizowana jest już po zakończeniu głównego wątku fabularnego, dlatego też starcie z przeciwnikami może wydawać się łatwe, ale jeśli ktoś zajmie się wykonywaniem zadania wcześniej, pojedynki powinny być trudniejsze.

Mass Effect: Andromeda ukaże się jeszcze w tym miesiącu - 23 marca. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany wyżej film z obszernym fragmentem rozgrywki można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Mass Effect: Andromeda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje