Reklama

Orcs Must Die! Unchained zawita na PlayStation 4

Orcs Must Die! Unchained, które od kwietnia tego roku dostępne jest na PC, pojawi się na kolejnej platformie sprzętowej. Twórcy tytułu ujawnili, że gra zmierza na PlayStation 4.

Jak poinformowali odpowiedzialni za powstanie projektu developerzy ze studia Robot Entertainment, na konsoli Sony produkcja zadebiutuje w połowie następnego miesiąca - 18 lipca. Właściciele urządzenia nie muszą więc długo czekać na swoją wersję.

Gra jest trzecią odsłoną cyklu, w której stawiamy czoła tytułowym orkom. O ile jednak wcześniejsze części były płatne, najnowszą postanowiono oprzeć na modelu F2P. Rozgrywka jest więc darmowa, choć nie zabrakło opcjonalnych mikropłatności.

Podstawowe założenia nie uległy jednak większym zmianom. Ponownie zabawa polega więc na obronie fortecy przed nadciągającymi wrogami, co sprowadza się do porozstawiania pułapek. Zadaniem jest niedopuszczenie przeciwników do centrum bazy.

Reklama

W przeciwieństwie do większości produkcji z gatunku tower-defense, wydarzenia obserwujemy z perspektywy kamery umieszczonej za plecami prowadzonej postaci. Kierując bohaterem, można też eliminować najeźdźców bezpośrednio z pomocą magii czy broni białej.

Dla abonentów PlayStation Plus przygotowano kilka dodatkowych bonusów. Subskrybenci, którzy pobiorą tytuł do 18 sierpnia, otrzymają zestaw składający się ze specjalnych skorek, przedmiotów oraz porcji wirtualnej waluty.

Poniżej można obejrzeć zwiastun prezentujący Orcs Must Die! Unchained w wersji PS4:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy