OPSYS oferuje pracę marzeń. 13 tys. miesięcznie za granie w gry

​Lubicie grać w gry i spędzacie na tym dużo czasu? W takim razie znaleźliśmy dla Was pracę marzeń, gdzie możecie zarobić naprawdę duże pieniądze za robienie tego, co kochacie.

Jak donosi PC Gamer, OPSYS to nowa brytyjska firma zajmująca się tworzeniem gotowych zestawów PC. Poszukuje ona właśnie kogoś, kto będzie grał w gry na ich nowych komputerach i oferuje przy okazji 30 tysięcy funtów za 12 miesięcy pracy. Szybkie przeliczenie po dzisiejszym kursie brytyjskiej waluty daje 153 705 zł, czyli blisko 13 tys. złotych miesięcznie. 

"Zamiast płacić jakiemuś reklamodawcy 30 000 funtów za promowanie najbardziej wydajnych komputerów na świecie, dajemy 30 000 funtów za granie na nich" - wyjaśnia firma.

Treść reklamy daje wyobrażenie o tym, czego szuka OPSYS: "Tylko dla uzależnionych od gier. Inżynier OPSYS Overpowered User Experience (OUX) nie może spędzić całego dnia na szukaniu informacji, o których mówią gracze. Ty musisz to wiedzieć. Jeśli więc masz pomysły na temat meta, memów i najlepszego sposobu na minmax, aby osiągnąć łatwą wygraną, jesteś odpowiedni do tej pracy".

Reklama

Trzeba przyznać, że komputery OPSYS prezentują się naprawdę dobrze, więc możliwość zgarnięcia blisko 13 tys.zł za granie na tych maszynach przez cały rok nie wydaje się złą perspektywą. Firma zastrzega, że nie szuka trolli ani klanów i wydaje się, że niechęć do rodziców także może być atutem.

Trudno jest określić na obecną chwilę, czy to prawdziwe ogłoszenie, czy tylko chwyt reklamowy. OPSYS posiada niedużo, ale przeważnie pozytywnych opinii, a proces aplikacji obejmuje opublikowanie 60-sekundowego filmu w mediach społecznościowych, wyjaśniającego, dlaczego zasługujesz na to stanowisko i użycie firmowego hashtagu na Twitterze lub Instagramie.

Nie do końca jest też jasne, na czym polega ta praca poza graniem w gry, choć wygląda na to, że przydadzą się też umiejętności marketingowe i obycie w social mediach. Mowa tu o stanowisku na pełny etat, wykonywanym zdalnie i nie ma wzmianki o tym, że jest ono dostępne tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Aplikacje zamykane są 9 kwietnia, a finalne rozmowy kwalifikacyjne odbywać mają się 12 kwietnia. Ktoś chętny?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy