Opad promieniotwórczy z Chernobylite rozprzestrzenia się na Steam i GOG

Już teraz możesz napawać się zapierającym dech w piersiach klimatem elektrowni jądrowej w Chernobylite. Postaraj się jednak w miarę sprawnie ten dech odzyskać, bo biorąc pod uwagę poziom skażenia powietrza - może nie być to łatwe... Za to zdecydowanie jest to świetny teren do eksplorowania, walki z wrogo nastawionymi stalkerami i dziwnymi stworami z innej rzeczywistości.

Jeśli się zgadzasz, nie wahaj się - weź ze sobą swój zestaw przetrwania i wyrusz w niezapomnianą podróż za jedyne 99 zł dzięki Steam Early Access oraz programowi “Games in Development" na GOGu. Pamiętaj, by wcześniej obejrzeć najnowszy zwiastun, ponieważ zdecydowanie nie jest to wycieczka typu “all-inclusive". Musisz być na nią dobrze przygotowany.

Odkryj serce ciemności - czarnobylską elektrownię jądrową, zbadaj przerażające przestrzenie przedszkola Kopachi, zdobądź tajemnicze Oko Moskwy i zwiedź fragmenty opuszczonego miasta Prypeć. Przeżyj 8 godzin niekończącego się survivalu oraz nieliniowej fabuły. Uzyskaj dostęp do bezpłatnych aktualizacji, które wzbogacą grę o kolejne lokacje, historie, postaci oraz sprzęt. A jeżeli jesteś wystarczająco zdeterminowany - odkryj wszystkie możliwe zakończenia.

Reklama

Pełna premiera gry została zaplanowana na drugą połowę 2020 roku. Po premierze na Steam gra pojawi się również na innych platformach dystrybucji cyfrowej.

Chernobylite to najnowsza produkcja z gatunku survival horror od twórców gry Get Even. To tytuł, który łączy swobodną eksplorację świata z nieliniowym opowiadaniem historii, emocjonującą, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką, a także unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. I nieustannie będzie stawiał przed graczem szereg wyzwań.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Chernobylite

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama