Reklama

Ogromny sukces PlayerUnknown's Battlegrounds

​Nastawione na sieciową zabawę PlayerUnknown’s Battlegrounds jest najnowszym fenomenem w branży wirtualnej rozrywki. Udowadniają to ujawnione przez twórców kolejne wyniki sprzedaży.

Odpowiedzialni za powstanie projektu developerzy ze studia Bluehole oznajmili, że dotychczas gra rozeszła się w nakładzie ponad 10 milionów kopii. Rezultat osiągnięto przy tym w niespełna pół roku od premiery produkcji.

Osiągnięcie robi duże wrażenie, szczególnie, że mamy do czynienia jedynie z wczesną wersją tytułu. Innymi słowy - PlayerUnknown’s Battlegrounds nie jest jeszcze ukończone, a już cieszy się ogromną popularnością wśród graczy.

Gra stawia na formułę zabawy w stylu battle royale. Setka osób trafia na jedną mapę, a głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich rywali. Zwycięzcą starcia jest uczestnik, który jako ostatni pozostanie żywy na polu bitwy.

Reklama

W walce z oponentami gracze skorzystać mogą ze znajdowanego podczas eksploracji lokacji arsenału, który obejmuje nie tylko broń palną, ale i zróżnicowane pułapki. Dodatkowym utrudnieniem przygotowanym przez twórców jest fakt, że obszar zmagań stopniowo się zmniejsza.

Warto zaznaczyć, że autorzy planują przeniesienie PlayerUnknown’s Battlegrounds na konsolę Xbox One. Na platformie Microsoftu produkcja - również we wczesnej wersji - powinna pojawić się jeszcze w tym roku, choć dokładnej daty premiery nie podano.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy