Ogłoszono nowe DLC do Rainbow Six Siege

Nowe rozszerzenie do gry Rainbow Six Siege, będące tym samym sezonem czwartym Roku 2, zostało ogłoszone przez Ubisoft. Ma nosić tytuł Operacja White Noise i po raz kolejny mieć atut dla polskich graczy.

Podstawą najnowszego rozszerzenia jest zupełnie nowa mapa. Akcja osadzona zostanie w Korei Południowej, a gracze będą mogli zwiedzić wieżę obserwacyjną wznoszącą się wysoko ponad Seul. Poza urokliwymi panorami w dodatku mają czekać jednakże również inne atrakcje.

Pojawi się kolejnych trzech operatorów, z czego dwóch narodowości koreańskiej. Przynależeć będą do 707 Batalionu do Zadań Specjalnych, a nabyte w nim umiejętności jeden spożytkuje w ofensywie,  podczas gdy jego towarzysz skupi się na obronie.

Polscy gracze mają jednak powód do radości wynikający z trzeciej wprowadzonej postaci. Obok Eli wprowadzonej w Operacji Blood Orchid ma to być kolejny operator polskiej narodowości i członek GROMU. Do tej pory nieznana jest jednakże płeć nowego bohatera (lub bohaterki). Poza mapą i operatorami wg słów Ubisoftu pojawić mają się także nowe typy broni, które urozmaicą rozgrywkę.

Reklama

Rozszerzenie to jest ostatnim zapowiedzianym przez twórców. Niestety nie jest jeszcze znana data premiery dodatku, ale więcej szczegółów mamy dowiedzieć się podczas zbliżających się finałów Pro League, które odbędą się 18 i 19 listopada. Nowa zawartość ma także pojawić się w Roku 3, ale również i tu brakuje póki co konkretów.

JFK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rainbow Six Siege
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy