Reklama

Ogłoszono beta testy Naruto to Boruto: Shinobi Striker

​Już wkrótce rozpoczną się zamknięte beta testy gry Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Będą one dostępne jedynie dla posiadaczy konsoli PlayStation 4, mimo iż tytuł ten ma ukazać się również na komputery i Xbox One.

Bandai Namco Entertainment, wydawca gry, zapowiedział na twitterze, iż testy ich najnowszej produkcji ruszą już 15 grudnia. Każdy może się do nich zapisać na playstation.com podając nazwę profilu - Sony Entertainment Network Online ID. Niestety nie gwarantuje to udziału w zabawie, która rozplanowana została na cztery tury.

Beta rozpocznie się o godzinie 21:00 15 grudnia i potrwa do północy. Następnego dnia dostęp do produkcji wybrani gracze otrzymają o 10:00 i o 18:00, po trzy godziny na każdą turę. Ostatnia szansa na zagranie w nowy tytuł z uniwersum Naruto pojawi się o 2:00 17 grudnia i potrwa do 5:00.

Reklama

Podczas testów gracze będą mogli stworzyć własną postać i wziąć udział w sieciowej rywalizacji z innymi. Udostępniony zostanie tryb PvP, w którym współzawodniczyć będą dwa czteroosobowe zespoły.

W samej produkcji poza walką nacisk postawiony został na przemieszczanie się po lokacjach, oparte o skoki, bieg po ścianach czy rozmaite akrobacje. Fanów powinna też przyciągnąć grafika nawiązująca do słynnego anime. Premiera gry ma odbyć się w 2018 roku, ale konkretna data nie została jeszcze ujawniona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy