Reklama

Oficjalnie zaprezentowano pierwszą polską postać z Rainbow Six Siege

Rainbow Six: Siege /materiały prasowe

Firma Ubisoft opublikowała zwiastun przedstawiający pierwszą polską postać, która trafi do nastawionej na sieciową zabawę gry Rainbow Six Siege.

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, które pojawiły się kilka dni temu, bohaterką znad Wisły jest Ela Bosak - zielonowłosa członkini jednostki antyterrorystycznej GROM. Poświęcony kobiecie trailer zdradza jednak niewiele - w krótkim materiale pokazano twarz podopiecznej oraz znajdujące się na wyposażeniu operatorki minę Grzmot.

Pierwsza polska postać pojawi się w Rainbow Six Siege w ramach kolejnego okresu rozgrywek o nazwie operacja Blood Orchid. Pierwotnie miał rozpocząć się 29 sierpnia, ale start przesunięto do 5 września. We wcześniej planowanym terminie wprowadzane w trakcie sezonu elementy zawitają na serwery testowe, które dostępne są na PC.

Reklama

Poza Elą do gry trafi jeszcze dwóch operatorów pochodzących z Hong Kongu - skupiająca się na ataku Ying oraz koncentrujący się na defensywie Lesion. Twórcy szykują jeszcze mapę osadzoną we wspomnianym regionie położonym na terenie Chin.

W dniu startu sezonu - a więc 5 września - dostęp do postaci uzyskają posiadacze przepustek sezonowych. Pozostali gracze muszą poczekać tydzień dłużej, a więc do 12 września - wówczas dostaną możliwość odblokowania bohaterów za zdobywaną podczas zabawy wirtualną walutę.

Więcej informacji na temat zarówno nadchodzących operatorów, jak i lokacji, odpowiedzialni za produkcję developerzy ujawnią 26 sierpnia w trakcie finałów bieżącego okresu rozgrywek. Zawody odbędą się na targach gamescom. Warto też zaznaczyć, że w ten weekend Rainbow Six Siege wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić za darmo. Poniżej można obejrzeć zwiastun poświęcony nie tylko Eli, ale także postaciom z Hong Kongu i mapie:

Członkini jednostki GROM:

Ying:

Lesion:

Mapa:

Ponadto opublikowano zwiastun promujący darmowy weekend z grą:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy