Reklama

Oficjalnie zapowiedziano Marvel vs. Capcom: Infinite

Potwierdziły się krążące od kilku dni plotki. Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, na PlayStation Experience zapowiedziano kolejną odsłonę bijatyki Marvel vs. Capcom.

Produkcja nosić ma podtytuł Infinite - nazwa odnosi się do znanych z komiksów Marvela kamieni nieskończoności. Kosmiczne błyskotki mają mieć duży wpływ na rozgrywkę - artefakty zapewnią postaciom dodatkowe bonusy.

W grze znajdzie się kilka wariantów rozgrywki. Poza standardowym Arcade oraz trybem wyzwań, pojawi się kampania fabularna. Nie zabraknie także opcji sieciowej, w której gracze staną do walki z innymi użytkownikami.

Na razie zaprezentowano dwa materiały. Pierwszy jest animowanym zwiastunem, przedstawiającym efektowne starcie między czterema potwierdzonymi na razie postaciami - Mega-Manem i Ryu oraz Captain Marvel i Iron-Manem. W drugim nagraniu pokazano ten sam pojedynek, ale już z właściwej gry.

Reklama

Dokładnej daty premiery Marvel vs. Capcom: Infinite nie podano, ale produkcja powinna ukazać się w przyszłym roku. Tytuł zostanie wydany na trzech platformach sprzętowych - PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

To jednak nie wszystko - na PS4 wydano też poprzednią odsłonę bijatyki, czyli Ultimate Marvel vs. Capcom 3. Gra pojawi się także na komputerach osobistych oraz urządzeniu Microsoftu, ale dopiero w marcu 2017 roku. Poniżej można obejrzeć wspomniane dwa materiały z najnowszej części cyklu, a także trailer "trójki".

Zwiastun Marvel vs. Capcom: Infinite:

Gameplay:

Trailer Ultimate Marvel vs. Capcom 3:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama