Reklama

Oficjalna książka kucharka z Final Fantasy 14 wkrótce w sprzedaży

W sieci pojawiła się oficjalna książka kucharska Final Fantasy 14. Chociaż projekt nie został jeszcze zapowiedziany przez wydawcę/dewelopera Square Enix, znany informator, Wario64, zauważył książkę w twardej oprawie na stronie internetowej Simon & Schuster.

Co ciekawe, projekt został wkrótce pozbawiony wszystkich identyfikatorów Final Fantasy. Wario64 powiązał również ten produkt z podobnie tajemniczą książką, która pojawiła się w przedsprzedaży na Amazon.

"Zawierający ulubione smaki z Hydaelyn i Norvrandt oraz łatwe do wykonania instrukcje, ten tom zawiera wiele wskazówek, jak najlepiej wykorzystać swoje składniki. Zacznij dzień od śniadania farmera, bardzo znanego i prostego, ale zachwycającego dania; delektuj się chlebem rycerskim z Coerthas; zanurz się w serniku Rolanberry La Noscea i wielu innych"  - tak wyglądał opis książki, zanim została usunięta ze strony sklepu.

Reklama

Ogłoszenie potwierdziło również, że 192-stronicowa książka zawiera 70 "najbardziej kultowych dań z tej gry", a także przedmowę producenta i reżysera, Naoki Yoshidy. Produkt promowany jest jako "idealny dla kucharzy na każdym poziomie umiejętności" i oferuje szczegółowe wskazówki wraz ze zdjęciami. Chociaż książka nie została formalnie ujawniona, wydaje się, że jest już dostępna w przedsprzedaży na Amazon za 35 USD i trafi na sklepowe półki 9 listopada 2021 r.

W powiązanych wiadomościach na temat Final Fantasy wygląda na to, że prawdopodobnie nie doczekamy się prezentacji Final Fantasy 16 na nadchodzącym Tokyo Game Show. Nie jest to najlepsza wiadomość dla fanów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o kolejnej odsłonie Final Fantasy, ale producent Yoshida potwierdził, że prace nadal postępują dobrze i zapewnił, że wkrótce powinniśmy otrzymać szczegóły dotyczące premiery.

Yoshida zdradził również, że angielski dubbing do Final Fantasy 16 jest prawie ukończony, a wszystkie scenariusze zostały już sfinalizowane. Stwierdził też, że zespołowi zależy na tym, aby gra była tak dopracowana tak, jak to tylko możliwe, zanim zostanie szerzej zaprezentowana. 

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy