Oferta PS Plus na lipiec

​Sony ujawniło pełną listę gier, które w lipcu udostępni bez dodatkowych opłat abonentom usługi PlayStation Plus. Zestawienie jest raczej średnie, ponieważ obejmuje piłkarski symulator Pro Evolution Soccer 2019, a także klasyczną grę wyścigową Horizon Chase Turbo z 2018 roku, w stylu Out Run.


Pro Evolution Soccer 2019 to - wbrew tytułowi - produkcja z 2018 roku, z szerokim wyborem licencjonowanych rozgrywek. Pod tym względem seria od wielu lata pozostaje jednak w cieniu Fify, który to cykl przejął także prawa do Ligi Mistrzów, pozostające jeszcze w PES 2018 w Konami.

Horizon Chase Turbo to mniej znana, ale - jak się wydaje - ciekawsza produkcja. Mamy do czynienia z klasyczną grą wyścigową, w styli Out Run. Z drugiej strony, o jej jakości najlepiej świadczy fakt, że debiutowała na urządzeniach mobilnych. Na konsole trafiła trzy lata po wydaniach iOS i Android.

Reklama

Zgodnie z wprowadzonymi niedawno zmianami w strukturze "darmowej" oferty PS Plus, Sony udostępnia już tylko dwie produkcje właśnie na PS4, rezygnując już z dalszego wspierania posiadaczy PlayStation 3 oraz PS Vita, które to urządzenia są coraz starsze i cieszą się słabnącą popularnością.

Pro Evolution Soccer 2019 oraz Horizon Chase Turbo dostępne będą do pobrania od 2 lipca. Do 1 lipca można jeszcze ściągać gry z czerwcowej oferty, a więc zestaw strzelanek Borderlands: The Handsome Collection oraz platformowe Sonic Mania.

Luty był pierwszym miesiącem ze zmianami w formacie. Usługa subskrypcji PS Plus pozwala nie tylko pobierać każdego miesiąca gry bez dodatkowych opłat, ale otwiera drogę do zabawy sieciowej na konsolach PlayStation. Kosztuje 33 zł za miesiąc, 100 zł za trzy miesiące lub 240 zł za cały rok z góry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PS Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy