Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Oferta PlayStation Plus na marzec - Call of Duty: Modern Warfare i inne

​Sony ujawniło pełną listę gier, które w marcu udostępni bez dodatkowych opłat abonentom usługi PlayStation Plus. Zestawienie jest całkiem interesujące, ponieważ obejmuje odświeżoną wersję legendarnego Call of Duty: Modern Warfare, a także świetną grę logiczną The Witness.

Call of Duty 4: Modern Warfare z 2007 roku do dzisiaj uznawane jest za najlepszą odsłonę serii i za tytuł, który zrewolucjonizował rynek strzelanek FPP w ogóle - zwłaszcza, jeśli mowa o podejściu do rywalizacji w sieci. Wydaje się, że od tego czasu Activision bezskutecznie stara się powtórzyć sukces.

Reklama

Za remaster - czy też remake - odpowiada studio Raven Software. Twórcy poprawili między innymi oprawę wizualną, ulepszając animacje czy przygotowując tekstury w wyższej rozdzielczości. W grze znalazła się nie tylko kampania, ale i 16 map do multiplayera z podstawowej wersji oryginału.

The Witness to gra logiczna, której współtwórcą jest Jonathan Blow, autor niezależnego hitu Braid, który to w 2008 roku rozpoczynał trwającą do dzisiaj, tak zwaną "indie rewolucję". Przepiękny tytuł umieszcza gracza na tajemniczej wyspie, skąd musimy się wydostać poprzez rozwiązywanie zagadek.

Zgodnie z wprowadzonymi niedawno zmianami w strukturze "darmowej" oferty PS Plus, Sony udostępnia już tylko dwie produkcje właśnie na PS4, rezygnując już z dalszego wspierania posiadaczy PlayStation 3 oraz PS Vita, które to urządzenia są coraz starsze i cieszą się słabnącą popularnością.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz The Witness dostępne będą do pobrania od 5 marca. Do 4 marca można jeszcze ściągać gry z lutowej oferty, a więc skradankę Hitman oraz sieciowe For Honor od Ubisoftu.

Luty był pierwszym miesiącem ze zmianami w formacie, ale do 8 marca dostępne pozostają także ostatnie produkcje na PlayStation 3 oraz PS Vita. To Divekick (na PS i PS Vita), Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3), Gunhouse (tylko PS Vita) oraz Rogue Aces (PS Vita oraz PS4).

Usługa subskrypcji PS Plus pozwala nie tylko pobierać każdego miesiąca gry bez dodatkowych opłat, ale otwiera także drogę do zabawy sieciowej na konsolach PlayStation. Kosztuje 33 za miesiąc, 100 zł za trzy miesiące z góry lub 240 zł za cały rok z góry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje