Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Odświeżony wygląd bohatera w nowym materiale z Rogue Trooper Redux

​Studio Rebellion przygotowało nowy materiał z odświeżonej wersji Rogue Trooper. Nagranie poświęcono głównemu bohaterowi gry.

Oryginalna edycja ukazała się w 2006 roku na PC oraz konsolach PlayStation 2 i Xbox. Projekt nie był tytułem wybitnym, ale zebrał niezłe oceny od recenzentów - w zależności od platformy docelowej średnia not w serwisie Metacritic waha się pomiędzy 69% a 71%.

Reklama

Gra opiera się na serii komiksów o nazwie "2000 AD". Głównym bohaterem jest tytułowy Rogue Trooper - zmodyfikowany genetycznie żołnierz dysponujący nadnaturalnymi zdolnościami i potrafiący oddychać skażonym powietrzem planety Nu-Earth, gdzie toczy się akcja produkcji.

W opublikowanym materiale przybliżono nieco wspomnianego jegomościa. Zabrakło co prawda fragmentów gameplayu, ale pokazano odświeżony model postaci, który wygląda znacznie lepiej niż w pierwowzorze sprzed ponad dziesięciu lat.

Daty premiery Rogue Trooper Redux na razie nie podano. Wiadomo jedynie, że produkcja powstająca w studiu TickTock Games ukaże się na trzech platformach - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Nowe nagranie poświęcone grze można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Rogue Trooper Redux

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje