Reklama

Odświeżony Skyrim dostępny za darmo do końca weekendu na PC i Xbox One

Osoby, które nie miały okazji zapoznać się jeszcze z The Elder Scrolls V: Skyrim mają okazję nadrobić zaległości. Do końca weekendu odświeżona wersja gry dostępna jest za darmo.

Oferta obowiązująca do 16 kwietnia skierowana jest do właścicieli dwóch platform sprzętowych - PC oraz Xbox One. Na razie nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle opcję sprawdzenia produkcji otrzymają gracze korzystający z PS4.

Aby zagrać w piątą odsłonę cyklu The Elder Scrolls należy pobrać tytuł za pośrednictwem usługi Steam lub cyfrowego sklepu Microsoftu. Warto jednak zaznaczyć, że do zabawy na konsoli koncernu z Redmond wymagane jest posiadanie wykupionego abonamentu Gold.

Oczywiście wszystkie osiągnięte podczas darmowego okresu postępy w rozgrywce zostaną zachowane na serwerach. To oznacza, że po zakupie pełnej wersji produkcji pojawi się możliwość kontynuowania przygody od przerwanego momentu.

Reklama

W skład odświeżonej edycji wchodzi nie tylko podstawowa wersja gry, ale także wszystkie rozszerzenia - Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn. Nie zabrakło też ulepszeń i poprawek wprowadzonych do oprawy wizualnej.

Akcja Skyrim toczy się w tytułowej prowincji zlokalizowanej na kontynencie Tamriel, gdzie osadzone są wszystkie odsłony cyklu wykreowanego przez Bethesdę. Gracze wcielają się w stworzonego przez siebie bohatera.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje