Reklama

Odświeżone GTA: San Andreas pojawi się na PC i konsole? Już wiemy...

GTA: San Andreas to w opinii wielu fanów jedna z najlepszych gier z serii.

Tylko na PlayStation 2 rozeszło się ponad 20 milionów egzemplarzy, a do tego dochodzą jeszcze wersje cyfrowe oraz na urządzenia mobilne. Wygląda na to, że omawiana część może już wkrótce zostać odświeżona na PC i konsole.

Wszystko za sprawą listy osiągnięć na konsolę Xbox 360, która pojawiła się w sieci. Należy dodać, że choć Rockstar nie potwierdziło jeszcze tej informacji, to z reguły publikacja listy osiągnięć czy trofeów jest równoznaczna z wydaniem gry.

Ponadto już za dwa dni - dokładnie 26 października - San Andreas świętować będzie swoje dziesiąte urodziny, więc jest to doskonała okazja do odświeżenia tytułu.

Reklama

Co więcej, sprzedawane dotychczas starsze wersje San Andreas w wersji cyfrowej zostały usunięte zarówno w wersji na konsole Xbox 360, jak również PlayStation 3.

Póki co brak informacji, czy nowa wersja pojawiłaby się również na PC, jednak znając politykę Rockstar, nie jest to wykluczone. Pozostaje nam cierpliwie oczekiwać na oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Przypominamy również, że wszelkie oficjalne informacje na temat gier spod znaku Rockstar znajdują się w pierwszej kolejności na oficjalnej stronie producenta.

Aktualizacja:

Nie trzeba było długo czekać na oficjalne potwierdzenie. San Andreas już niedługo pojawi się na konsoli Microsoftu!

Odświeżona wersja GTA: San Andreas została przygotowana wyłącznie na konsole Xbox 360 z okazji dziesięciolecia istnienia gry. Nowa edycja pojawi się tylko w formie cyfrowej i będzie dostępna z poziomu Xbox Marketplace.

Gracze, którzy zdecydują się na zakup, otrzymają grafikę w rozdzielczości 720p i pełną listę osiągnięć do zdobycia. Ze względu na większą moc konsoli w stosunku do oryginalnej platformy, Rockstar obiecuje również dalszy zasięg widzenia.

Odświeżona edycja pojawi się w sklepie Microsoftu 26 października, czyli w dziesiątą rocznicę wydania oryginału. Rockstar nie wypowiedział się na temat ewentualnej premiery wersji na PlayStation 3.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje