Reklama

Odświeżone Call of Duty 4: Modern Warfare dostępne w samodzielnej wersji

​Activision najwyraźniej zmieniło zdanie odnośnie odświeżonego Call of Duty 4: Modern Warfare. Firma - potwierdzając plotki - wydała dzisiaj samodzielną edycję gry, która jednak na razie dostępna jest tylko na PlayStation 4.

Produkcję można nabyć za 39,99 dolarów, co w przeliczeniu na polską walutę wynosi około 151 zł. Posiadacze PC i Xbox One nie powinni się jednak martwić - zaznaczono, że tytuł pojawił się na konsoli Sony "w pierwszej kolejności".

Podobnie jak w przypadku dodatków DLC, gra może zadebiutować na pozostałych platformach sprzętowych z miesięcznym opóźnieniem, a więc pod koniec lipca. To efekt umowy podpisanej pomiędzy Activision a japońskim koncernem.

Dotychczas produkcja dostępna była jedynie w zestawie z ubiegłorocznym Call of Duty: Infinite Warfare. Tytuł dołączany był jako bonus do trzech edycji specjalnych - Legacy, Legacy Pro, a także Digital Deluxe.

Reklama

Za odświeżone Call of Duty 4: Modern Warfare odpowiada studio Raven Software. Twórcy poprawili między innymi oprawę wizualną, ulepszając animacje czy przygotowując tekstury w wyższej rozdzielczości. W grze znalazła się nie tylko kampania fabularna, ale i 16 map do multiplayera z podstawowej wersji oryginału.

Poniżej można obejrzeć zwiastun samodzielnego wydania tytułu:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy