Reklama

Odświeżona wersja Assassin's Creed Rogue zadebiutowała na rynku

​W miniony wtorek na rynku zadebiutowała odświeżona wersja Assassin’s Creed Rogue. W związku z tym firma Ubisoft opublikowała zwiastun gry.

Tytuł pojawił się na Xbox One oraz PlayStation 4, przy czym na mocniejszych modelach obu konsol działa w 4K. W nowej edycji nie pokuszono się jednak o zwiększenie płynności, co oznacza, że obraz nadal wyświetlany jest w 60 klatkach na sekundę.

Nie zabrakło za to innych poprawek graficznych. Odpowiedzialni za projekt developerzy przygotowali na przykład tekstury w wyższej rozdzielczości oraz udoskonalono cienie związane z poszczególnymi modelami postaci.

Assassin’s Creed Rogue opowiada historię Shaya Patricka Cormaca - członka Bractwa Asasynów, który postanawia zdradzić swoich towarzyszy i przyłączyć się do Templariuszy. Podczas zabawy gracze polują na dawnych przyjaciół bohatera.

Reklama

Produkcja zadebiutowała ponad trzy lata temu, ale wyłącznie na Xbox 360 i PlayStation 3. W ten sposób Ubisoft chciał przygotować specjalną odsłonę cyklu dla posiadaczy konsol poprzedniej generacji. W 2015 roku gra ukazała się także na PC.

Wspomniany zwiastun z okazji odświeżonej wersji tytułu można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje