Oddworld: Soulstorm trafi do kwietniowego PS Plus w momencie premiery

​Oddworld: Soulstorm trafi do oferty PS Plus na kwiecień już w momencie swojej premiery, co jest niespodzianką ze strony Sony, ponieważ pozwoli to graczom uzyskać nowy tytuł za darmo pod warunkiem aktywnej subskrypcji.

Oddworld: Soulstorm to bezpośredni następca remake'u Oddworld: Abe's Oddysee z 2013 roku, który zmierza na PC oraz konsole PS4/PS5. Podczas State of Play zdradzono, że gra zadebiutuje 6 kwietnia 2021 i od razu trafi bezpłatnie do oferty PS Plus. Jest to niewątpliwa niespodzianka ze strony Sony, ponieważ rzadko się zdarza, aby premierowy tytuł był już na starcie oferowany za darmo. Oczywiście, by przypisać go do konta należy posiadać aktywną subskrypcję PS Plus, która zależnie od wybranego planu kosztuje ok. 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące oraz 37 zł za miesiąc.

Reklama

Oprócz darmowych gier rozdawanych co miesiąc abonament umożliwia granie przez internet, co jest ważne w dobie popularności produkcji nastawionych na rozgrywkę wieloosobową. Warto wspomnieć, że oferta na marzec również nie jest zła. Do odebrania będą cztery gry: Final Fantasy VII Remake, Marquette, Remnant from the Ashes, Farpoint VR, natomiast ostatni - Destruction AllStars - to propozycja przedłużona z lutego. Produkcje mają być dostępne od 1 marca do 5 kwietnia.

Jeśli chodzi o Final Fantasy VII Remake to niewątpliwie miły gest, bowiem deweloperzy ogłosili Final Fantasy VII Remake Intergrade zmierzającego na PS5. Jak ustalił serwis Polygon, aktualne wydanie nie kwalifikuje się do bezpłatnego uaktualnienia na najnowszą konsolę Sony. Final Fantasy VII Remake trafiło na PlayStation 4 w ubiegłym roku i jest to odświeżenie jednej z najlepiej wspominanych przez fanów marki odsłon.

Przekaż 1% na Fundację Polsat rozliczając PIT TUTAJ

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy