Oddworld: Soulstorm - problemy techniczne na premierę

​Gra dostępna od 6 kwietnia na konsolach PlayStation oraz na pecetach potrafi niemile zaskoczyć.

Oddworld: Soulstorm to kontynuacja popularnych przygód pociesznego Mudokona imieniem Abe. Gracze meldują, że tuż po premierze gra miewa problemy techniczne utrudniające zabawę, choć nie uniemożliwiające jej ukończenie.

Oddworld: Soulstorm w wersji na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro potrafi w nieoczekiwanym momencie wyłączyć się i wyjść do pulpitu konsoli. Problem ten nie występuje na PlayStation 5.

Z kolei na wszystkich platformach można natknąć się na błąd, który powoduje, że animacja ruchu Abe'a zapętla się. Może się to wydarzyć na przykład podczas wykonywania skoku. Autorzy sugerują w takiej sytuacji cofnięcie się do ostatniego punktu kontrolnego.

Reklama

Oddworld Inhabitants - studio odpowiedzialne za Oddworld: Soulstorm - zapowiedziało, że błędy zostaną naprawione w najbliższej aktualizacji. Nie podano wprawdzie daty jej publikacji, ale można zakładać, że rozwiązanie podobnych problemów nie zajmie więcej niż kilka dni.

Oddworld: Soulstorm w wersji na PlayStation 5 można pobrać za darmo w ramach abonamentu PlayStation Plus. Wydanie na PlayStation 4 kosztuje 209 złotych. Cena edycji na komputery osobiste, dostępnej wyłącznie w sklepie Epic Games Store, wynosi 169 złotych.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy