Reklama

Oculus Touch ukaże się później

Kontroler nie zdąży na premierę okularów Oculus Rift.

Zespół odpowiedzialny za okulary rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift zakomunikował, że potrzebuje nieco więcej czasu na dopracowanie Oculus Touch. Kontroler pojawi się na półkach sklepowych dopiero w drugiej połowie bieżącego roku.

"Poczyniliśmy ogromne postępy w ergonomii i implementacji wielu zmian, które sprawią, że Touch będzie jeszcze bardziej wygodny, niezawodny i naturalny. Wprowadzamy również usprawnienia, które przyczynią się do polepszenia rozpoznawania pozycji ręki" - czytamy na oficjalnym blogu.

Twórcy informują również, że Oculus Touch doczeka się większej liczby testów poprzedzających masową produkcję, co w praktyce oznacza, że kontroler trafi w ręce kolejnych deweloperów, którzy będą go potrzebowali. Z niecierpliwością czekamy na bardziej szczegółowe informacje.

Reklama

Zamówienia na Oculus Touch będzie można zacząć składać na kilka miesięcy przed premierą kontrolera. Opóźnienie nie wpłynie na datę premiery Oculus Rift - okulary zadebiutują w Q1 2016. Zamówienia przedpremierowe wystartują już wkrótce.

Autor: Dawid Sych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje