Reklama

Ocarina of Time 3D dostanie nowy tryb

Fani Zeldy z pewnością będą zadowoleni. Producent gry ogłosił właśnie, że w Ocarina of Time na 3DSa znajdzie się dodatkowy tryb walki z samymi bossami.

Opcja ta pozwoli graczom zmierzyć się ze wszystkim bossami w oddzielnym trybie. Trzeba ich jednak najpierw odkryć podczas normalnej rozgrywki. Po tym jak uda nam się wykonać wszystkie zadania i przejść główny scenariusz gry, zostanie także odkryta opcja dla prawdziwych wyjadaczy.

Otóż za jednym zamachem przyjdzie nam się zmierzyć ze wszystkimi bossami po kolei. Jeśli dokonamy tego wyczynu to producent przygotował specjalne bonusy. Jakie? Tego jeszcze nie chce zdradzić.

Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy z przejęciem przeczytali zeszłotygodniową informację o tym, że Zelda w wersji na 3DSa będzie nieco prostsza od pierwowzoru wydanego na Nintendo 64. Twórcy zapowiadają, że powstanie Hard Mode, dzięki któremu przejście gry nie będzie należeć do najprostszego zadania.

Reklama

Zelda: Ocarina of Time 3D pojawić się ma już w czerwcu na nowej, przenośnej konsoli Nintendo. Będzie to remake gry wydanej w 1998 roku. Głównym bohaterem jest w niej Link, którego zadaniem jest odnalezienie trzech Kamieni Dusz.

Jest to produkcja w której bardzo ciekawie i przede wszystkim w prosty sposób zostały połączone elementy gry przygodowej i RPG. Z pewnością stanowi w tej chwili jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na 3DSa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy