Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ocal świat przed ciemnością w grze platformowej fantasy Odallus: The Dark Call

Niezależny wydawca Digerati informuje o zbliżającej się premierze wersji konsolowej niezwykle popularnej gry platformowej akcji Odallus: The Dark Call, która została opracowana przez niezależne studio JoyMasher. Gra w wersji na konsolę Nintendo Switch będzie dostępna do pobrania od 8 lutego. Wersje na PS4 i Xbox One pojawią się w sprzedaży na wiosnę 2019 roku.

Odallus: The Dark Call to eksploracyjna gra akcji, będąca swoistym hołdem dla 8-bitowych klasyków gatunku. Gracz wciela się w Haggisa, strudzonego wojownika, który jeszcze raz musi chwycić za miecz, by uratować swojego syna przed Ciemnością.

Reklama

Wersja na konsole Nintendo Switch przez krótki czas po premierze będzie oferowana ze zniżką 20%. Ponadto każda osoba kupująca grę Odallus: The Dark Call otrzyma 10% zniżki na grę Oniken: Unstoppable Edition, która również została wyprodukowana przez studio JoyMasher i której premiera na Nintendo Switch zbiega się w czasie z premierą gry Odallus: The Dark Call.

Od momentu premiery pecetowa wersja gry Odallus: The Dark Call cieszyła się uznaniem ze względu na trudne wyzwania i wierność klasycznej rozgrywce.

Dzięki partnerstwu z firmą Eastasiasoft Limited gra Odallus: The Dark Call zostanie także wydana latem w wersji cyfrowej (aktualnie brak dokładnej daty) na PS4 i Nintendo Switch w Japonii oraz innych krajach azjatyckich. Będzie ona również dostępna w sklepie Play-Asia.com na nośnikach fizycznych w następujących wersjach:

  • Odallus: The Dark Call (PS4)
  • Oniken + Odallus Collection (PS4/Switch)
  • Oniken + Odallus Collection: Limited Edition (Switch)

Daty premier nie są jeszcze znane, ale wszystkie wersje oferowane na fizycznych nośnikach będą dostępne w przedsprzedaży w sklepie Play-Asia od 24 stycznia 2019 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Odallus: The Dark Call

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje