Reklama

Ocal świat przed ciemnością w grze platformowej fantasy Odallus: The Dark Call

Niezależny wydawca Digerati informuje o zbliżającej się premierze wersji konsolowej niezwykle popularnej gry platformowej akcji Odallus: The Dark Call, która została opracowana przez niezależne studio JoyMasher. Gra w wersji na konsolę Nintendo Switch będzie dostępna do pobrania od 8 lutego. Wersje na PS4 i Xbox One pojawią się w sprzedaży na wiosnę 2019 roku.

Odallus: The Dark Call to eksploracyjna gra akcji, będąca swoistym hołdem dla 8-bitowych klasyków gatunku. Gracz wciela się w Haggisa, strudzonego wojownika, który jeszcze raz musi chwycić za miecz, by uratować swojego syna przed Ciemnością.

Wersja na konsole Nintendo Switch przez krótki czas po premierze będzie oferowana ze zniżką 20%. Ponadto każda osoba kupująca grę Odallus: The Dark Call otrzyma 10% zniżki na grę Oniken: Unstoppable Edition, która również została wyprodukowana przez studio JoyMasher i której premiera na Nintendo Switch zbiega się w czasie z premierą gry Odallus: The Dark Call.

Reklama

Od momentu premiery pecetowa wersja gry Odallus: The Dark Call cieszyła się uznaniem ze względu na trudne wyzwania i wierność klasycznej rozgrywce.

Dzięki partnerstwu z firmą Eastasiasoft Limited gra Odallus: The Dark Call zostanie także wydana latem w wersji cyfrowej (aktualnie brak dokładnej daty) na PS4 i Nintendo Switch w Japonii oraz innych krajach azjatyckich. Będzie ona również dostępna w sklepie Play-Asia.com na nośnikach fizycznych w następujących wersjach:

  • Odallus: The Dark Call (PS4)
  • Oniken + Odallus Collection (PS4/Switch)
  • Oniken + Odallus Collection: Limited Edition (Switch)

Daty premier nie są jeszcze znane, ale wszystkie wersje oferowane na fizycznych nośnikach będą dostępne w przedsprzedaży w sklepie Play-Asia od 24 stycznia 2019 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy